Полювання за скарбами – захоплююче і необов'язково дороге хобі. Все, що вам потрібно, це 20000 гривень, трохи удачі та гарний детектор.
Звук хвильових хвилювань, що повідомляє про те, що під землею може бути щось цінне, є для кожного шукача найпрекраснішою нагородою за години чи дні, витрачені на пошуки. Далі залишиться лише акуратно викопати знахідку. Що допоможе вам знайти скарб? Гарний детектор. Їхній вибір великий. У діапазоні від кількох тисяч до 20000 гривень і більше можна знайти безліч моделей для різних типів пошуку. Незалежно від того, чи хочемо шукати пляжі, ліси або шукати під водою, варто вибрати правильне обладнання.

Що варто знати перед покупкою

Щоб розпочати пошук, вам знадобиться відповідне обладнання. Наявний асортимент детекторів за різною ціною. При виборі важливо не орієнтуватися одразу на пристрій для професіоналів.

Якщо ми тільки починаємо нашу пригоду з металодетектором, історія якого сягає 19 століття та спроб Грема Белла (винахідника телефону), то ви повинні знати, що детектори можна розділити за способом їх застосування - робота. Найбільш популярні моделі мають приймальну котушку, яка виявляє перешкоди під час зіткнення з металевим предметом. Існують також імпульсні детектори, що характеризуються великим робочим діапазоном, і найстаріший тип – биття.

Наступним кроком може стати покупка відповідної літератури, наприклад, книги «З шукачем скарбів» із практичними порадами щодо вибору обладнання, а також місць та методів пошуку.

Простий, з гарним діапазоном
Вибираючи перший детектор, за допомогою якого ви хочете шукати монети чи прикраси, не варто вибирати найдешевші моделі. Просте управління, дуже хороша дальність дії, мала вага - можливо, саме ці характеристики будуть корисні при виборі першого металошукача.

Моделі Garrett користуються популярністю. Ви можете почати свою пригоду з пошуку скарбів з моделі Металошукач Garrett ACE 300i. За нього доведеться заплатити понад 20 000 гривень, але він має водонепроникну пошукову котушку PROformance™ розміром 7x10 дюймів (18x25 см) та трьома заводськими аксесуарами. Важливі функції: цифрова ідентифікація мети, покращені характеристики виявлення, нова система тональної ідентифікації, і це лише деякі з функцій нового детектора.

Модель Garrett 250 дешевша і має нижчу частоту, але добре підійдуть як новачкам, так і досвідченим пошукачам.
Металошукачі серії Garrett Ace створені не тільки для людей, які починають свою пригоду з пошуку.

Їх конструкція багато в чому ґрунтувалася на технології, що використовується в передових детекторах серій Garrett GTI і GTAx.

Дискримінація, що дозволяє розрізняти категорії виявлених об'єктів, регульована чутливість, висока якість, енергоефективність та надзвичайна простота використання роблять детектори серії Ace надзвичайно ефективними та дієвими пристроями для пошуку втрачених предметів.

Популярні також моделі NOKTA Detection Technologies - турецький виробник, який повною мірою використовує все найкраще, що є на ринку детекторів.

Завдяки такому підходу детектори, пропоновані цією компанією, мають нові продумані та перевірені рішення.

Останні серії детекторів Simplex+, Nokta The Legend Pro і Ultra.  – найкращий тому приклад.

Детектор дуже простий у використанні і в той же час технологічний , що відбивається на його продуктивності.

Кожен, як новачок  , так і просунутий шукач, обов'язково знайде свій Simplex нового покоління.

Нова лінійка NOKTA Simplex+, Nokta The Legend Pro і Ultra. - це остання пропозиція турецького виробника, адресована людям, які тільки починають своє захоплення, а також тим, кому потрібен дешевий, надійний, водонепроникний детектор. Simplex  надійно герметизований і відповідає стандарту IP68 , що гарантує можливість занурення у воду до 3 метрів і повну пиленепроникність. Це нова конструкція, оснащена багатьма перевіреними та перевіреними технологічними рішеннями, які раніше використовувалися в детекторах Nokta Makro. Simplex+ – найпросунутіший детектор у цій лінійці, він має безліч функцій, яких раніше не було у детекторах цього цінового діапазону.
При пошуку детектора на Kipish ви можете вибрати, чи це водонепроникна модель, з дискримінацією або без неї, і вибирати її в залежності від передбачуваного використання. Незалежно від того, яке обладнання ви оберете, вам необхідно знати правові норми, що стосуються приватних обшуків, та переглянути кілька довідників. Тоді пошуки можуть швидко перетворитись на відкриття унікальних скарбів, а це найбільша радість для кожного дослідника.